Все добре,заказ був зроблений з телефону, дівчина прийняла заказ, прислала реквізити,я проплатив і відіслав квитанцію,в той же день ввечері посилка була відправлена, через день посилка прибула до мене.Гарний магазин і приємний продавець,рекомендую.
Юрій, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Андрій, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Ярослав, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Олександр, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Дуже дякую за швидку відправку 👍
Володимир, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Руслан, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)