Гарний магазин, дуже рекомендую. Товар є на будь-який смак.
Купляли колеса для ремонту валізи , якість хороша, все підійшло.
Товар відправили вчасно.Якість супер.Дитина задоволена.Рекомендую!!!
Як з'ясував, обрав не ті частини, що підходятьПродавець обіцяв допомогти. 5* за адекватність, а не втюхати і все
Гарний магазин, дуже рекомендую. Товар є на будь-який смак.