Віктор, щиро вдячні вам за гарний відгук! Дякуємо за замовлення та будемо раді подальшій співпраці!
Дякую !!!
Наталя, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Сергій, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Даний покупець залишив неправдивий відгук не пояснюючи навіть причину! Вказує що відправляли довше обіцяного. Шкода що ми не можемо прикріпити підтвердження цьому наклепу, ми б показали коли була відправлена посилка, а так нажаль пром чомусь не хоче працювати справедливо! На контакт покупець з нами не йде. Все що зміг відповісти "я так решил". Для того щоб залишити негативний відгук має бути причина (а у нашому випадку навіть її немає, за що дуже образливо!), а не просто так "решать", тому що ви чимось в житті не задоволені. Шановні покупці, ми до всіх відносимось з розумінням та повагою, але давайте залишатись ЛЮДЬМИ! Не дивлячись що в країні війна, важкі часи, будьте добріші!
Василь, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)
Микола, щиро вдячні вам за гарний відгук! Нам дуже приємо)